Technik elektroradiologii, Bazylea

Bazylea, Szwajcaria Pełny etat

Nasz klient w Bazylei poszukuje zaangażowanego wsparcia ze strony technika elektroradiologii, który w indywidualny sposób uzupełnia swój zespół i kompetentnie stawia czoła różnym wyzwaniom.

Czego możesz oczekiwać jako technik elektroradiologii w Bazylei:

  • Umowę o pracę podpisujesz bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim, umową o pracę i zazwyczaj 42-godzinnym tygodniem pracy, a także możliwość skorzystania z 30-dniowego urlopu.
  • Otrzymasz również atrakcyjne wynagrodzenie zaczynające się od około 76 000 CHF rocznie.
  • Możesz spodziewać się systematycznego wprowadzenia przez nowych kolegów.
  • Regularne programy szkoleniowe i dokształcające oferują możliwość uwzględnienia Twoich życzeń zawodowych, perspektyw i celów oraz odpowiedniego ich promowania.
  • Jesteśmy również dostępni w następujących obszarach: optymalizacji aplikacji, rozmów kwalifikacyjnych, dni próbnych, ubezpieczenia, podatków i rejestracji, ale także w znalezieniu mieszkania.
  • Nawet po udanym stażu będziesz mieć stałą osobę kontaktową w razie wątpliwości.
  • Nasz system bonusowy Korint oferuje dodatkowe korzyści.

Twoje główne zadania:

  • Będziesz samodzielnie przejmować profesjonalne wykonywanie badań radiologicznych na rezonansie magnetycznym.
  • Ponadto będziesz zapewniać wsparcie poprzez ścisłą współpracę z radiologami, fizykami i specjalistami ds. zastosowań oraz będziesz odpowiedzialny za ciągłą optymalizację protokołów badań.
  • Będziesz także promować specjalistyczną wiedzę studentów, stażystów i praktykantów.
  • Po intensywnym szkoleniu masz również możliwość uczestniczenia w różnych innowacyjnych projektach.
  • Ponadto będziesz odpowiedzialny za prawidłowe rejestrowanie usług i gromadzenie danych pacjentów.

Twoje kwalifikacje:

Must-have:

  • Pomyślnie ukończone i uznane szkolenie jako asystent radiologii medyczno-technicznej (MTRA).
  • Dogłębna wiedza specjalistyczna w dziedzinie rezonansu magnetycznego z doświadczeniem w obrazowaniu radiologicznym.
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi komputera oraz wysokie umiejętności techniczne i komunikacyjne.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2-C1.

Mile widziane:

  • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych w dziedzinie technologii radiologicznej lub technologii medycznej.
  • Pierwsze doświadczenie w szwajcarskim języku niemieckim.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem a.purol@korint.org lub o przesłanie aplikacji bezpośrednio tutaj.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W przypadku wstępnych pytań można również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem a.purol@korint.org lub przesłać nam bezpośrednio swoją niezamówioną aplikację.

Psst: Czy śledzisz nas już w mediach społecznościowych?

W tej chwili nasze kanały mediów społecznościowych są dostępne tylko w języku niemieckim.

Web: korint.org/pl/ • Telefon: +48 723 559 455 • Email: a.purol@korint.org.