Pielęgniarka anestezjologiczna Szwajcaria

Szwajcaria Część etatu Pełny etat Praca tymczasowa

Pielęgniarka anestezjologiczna (pielęgniarz) w Szwajcarii- Malownicze krajobrazy, rozległe jeziora i zapierające dech w piersiach Alpy?

Szwajcaria ma o wiele więcej do zaoferowania! Wraz z Korint Medical Recruitment oferujemy Ci szansę na stanowisko w szpitalu jednego z naszych klientów, a wraz z nią perspektywę życia i pracy w kraju marzeń.

Aplikuj jako pielęgniarka anestezjologiczna (pielęgniarz) do Szwajcarii i korzystaj z nowej wiedzy i doświadczenia. Czekamy na Twoją aplikację!

Aby uzyskać pierwsze informacje na temat pracy w Szwajcarii, możesz również skorzystać z naszej strony.

Korzyści:

  • Oferujemy Ci umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą szwajcarskim (szpital, dom opieki, itp.) z co do zasady 42,5-godzinnym tygodniem pracy i możliwością skorzystania z nawet 7-tygodniowego urlopu. Zostaniesz zatrudniony zgodnie ze szwajcarskim prawem pracy. Proces rekrutacji jest dla Ciebie bezpłatny.
  • Otrzymasz również atrakcyjne wynagrodzenie od 6500 CHF brutto.
  • Ponadto będziesz korzystać z indywidualnych szkoleń i możliwości rozwoju.
  • Elastyczne modele czasu pracy pozwalają zarówno matkom, jak i ojcom łączyć życie zawodowe z rodzinnym.
  • Jeśli chcesz, pomożemy Ci również przygotować Twoje dokumenty aplikacyjne, przygotujemy Cię do rozmów kwalifikacyjnych i zorganizujemy dni próbne.
  • Pomożemy w załatwianiu formalności w urzędach, takich jak ubezpieczenia, podatki i emerytury, a także w znalezieniu mieszkania.
  • Nawet po udanym stażu chętnie pozostaniemy długoterminowym kontaktem w sprawie przyszłej kariery.

Główne zadania pielęgniarki anestezjologicznej (pielęgniarza):

  • Jesteś odpowiedzialna(-y) za przed-, śród- i pooperacyjną opiekę nad pacjentami.
  • W ścisłej współpracy z odpowiedzialnymi anestezjologami będziesz samodzielnie wykonywać znieczulenie ogólne i przepisane terapie przeciwbólowe.
  • Jesteś również odpowiedzialna(-y)za profesjonalne przygotowanie, obsługę i dostarczanie leków, materiałów oraz wszystkich urządzeń i sprzętu na sali operacyjnej.
  • Rejestrujesz i dokumentujesz wszystkie istotne parametry życiowe i dodatkowe usługi.
  • Twój obszar pracy obejmuje również szkolenie pedagogiczne i instruktaż studentów opieki zdrowotnej i pielęgniarstwa, a także studentów.

Wymagania:

Must-have:

  • Posiadasz dyplom jako pielęgniarka ze specjalizacją anestezjologii lub opieki intensywnej.
  • Nie boisz się wyzwań i masz  wysoki poziom świadomości i empatii.
  • Posiadasz dobre umiejętności obsługi komputera.
  • Znasz język niemiecki w mowie i piśmie na poziomie B1/B2.

Mile widziane:

  • Dalsze rozwój i dokształcanie i entuzjazm do prowadzenia i zachęcania młodych kolegów.
  • Pierwsza znajomość szwajcarskiego języka niemieckiego.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W przypadku wstępnych pytań można również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem a.purol@korint.org lub przesłać nam bezpośrednio swoją niezamówioną aplikację.

Psst: Czy śledzisz nas już w mediach społecznościowych?

W tej chwili nasze kanały mediów społecznościowych są dostępne tylko w języku niemieckim.

Web: korint.org/pl/ • Telefon: +48 723 559 455 • Email: a.purol@korint.org.